Z Kolína s ostudou

Trenér Jung ponechal vítěznou sestavu z minulého utkání, akorát v brance dostal přednost Tutka před Kalouskem. Zápas začal smolně, když se ihned po výkopu podařilo domácímu Kolínu skórovat. Naše mužstvo mělo územní převahu i šance. Santler nastřelil tyč a Endršt naopak protáhl domácího gólmana. Naopak domácí ze své druhé šance udeřili - 2:0. Naštěstí po centru Endršta se podařilo Kejmarovi snížit na 2:1.

V druhé půli jsme byli opět nebezpečnějším celkem a zaslouženě jsme se dočkali vyrovnání. Po rohu Endršta se opět prosadil Kejmar. Bohužel domácí potrestali chybu Tutky a dostali se zase do vedení - 3:2. Bláznivé utkání pokračovalo a Nezbeda vyrovnal na 3:3. Oba celky už byly spokojeny s remízou, ovšem v 90. minutě Tutka opět neudržel míč ve svých rukavicích, domácí hráči byli u míče nejdříve a zasadili nám smrtící úder. V nastaveném čase ještě odevzdanému Novu zasadili jeden úder a tak si odvážíme potupný debakl 5:3.

AFK Kolín - Novo Kladno  5:3  (2:1)

Branky: Kejmar 2, Nezbeda