Vítězná série pokračuje, Novo stoupá vzhůru

Na naši půdu přijel předposlední celek soutěže Kutná Hora. Ovšem obraz hry byl jiný, než všichni čekali. Hosté spoléhali na dlouhé míče se kterými měla naše obrana problémy. Po jednom ostrém centru ze strany Kalousek pouze vyrazil k nohám dobíhajícího hráče Kutné Hory, který pomocí kapitána Marjánka překvapivě dostal hosty do vedení. Do poločasu sme si vypracovali jen náznaky šancí.

Do druhé půli jsme vyběhli jako vyměnění. Získali jsme územní převahu. Vyrovnání jsme se dočkali po lišácky zahraném přímém kopu Santlera - 1:1. Obrat dokonal kanonýr posledních zápasů Mareška, který si naběhl na centrovaný míč a mazácky přeloboval hostujícího gólmana - 2:1. Aby toho nebylo málo, vedení pojistil kejmar, který ze strany prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 3:1. Závěr utkání byl plný faulů a nepřesností. Ze zápasu si tedy zaslouženě odnášíme 3 body.

Novo Kladno - Kutná Hora  3:1  (0:1)

Branky: Santler, Mareška, Kejmar