V přípravě jsme narazili na Hostouň a Doksy

V neděli se naše mužstvo střetlo na umělé trávě s Hostouní. Pro mužstvo to byl první den letní přípravy a tak ze začátku bylo k vidění řada nepřesností, ale hra byla z naší strany dobrá. Hosty jsme téměř k ničemu nepustili. Nebezpečný byl akorát přímý kop, ale s tím si Kalousek nadvakrát poradil. Dostali jsme se i do pár šancí, ale koncovka byla nepřesná.

Ve druhé půli jsme se tlačili dopředu, ale nic z toho nebylo. Hosté vyzkoušeli pozornost střídajícího Frolíka v bráně, ale ten si s přehledem poradil. Bohužel jsme hru otevřeli a hosté dvakrát udeřili. V zápětí měl velkou šanci Kovařík, ale nepodařilo se mu dostat míč do soupeřovi branky.

Novo Kladno - Hostouň  0:2  (0:0)

Branky: -

V Třebichovicích jsme se utkali se silným soupeřem z Doks. Doksy měli převahu, ale vedení jsme se po faulu na Kovaříka ujmuli my, když Šromovský s přehledem proměnil pokutový kop. Doksy nás potom zatlačily a vytvořily si velké šance. Od gólu nás zachránil výborně chytající Frolík. My jsme hrozili z rychlých brejků a velkou šanci měl Kovařík, ale neproměnil.

Ve druhé půli se hra dopředu zlepšila, ale bohužel jsme inkasovali. Doksy měli hodně šancí, ovšem nepřesná koncovka je dělila od gólu. Po centru do vápna udeřil Kovařík a vrátil vedení na naší stranu. Doksy poté dvakrát orazítkovaly tyč naší brány. Potom se dočkaly vyrovnání, ale v zápětí jsme opět udeřili my, když ve druhé půli hrající gólman Frolík s přehledem přehodil gólmana soupeře. Poslední slovo mohly mít Doksy, ale Kalousek už další gól nedovolil. Po velmi povedeném výkonu porážíme Doksy 3:2.

Novo Kladno - Doksy  3:2  (1:0)

Branky: Šromovský, Kovařík, J. Frolík

Autor: M. Kalouse