V hektickém závěru jsme přišli o 2 body

Tentokrát na naši půdu zavítalo mužstvo Sedlčan. Hosté začali aktivněji a hned na začátku si vytvořili gólovou šanci, Kalousek naštěstí stačil míč vytěsnit na roh. Potom se ovšem z voleje opřel do míče Santler a překrásnou ranou zajistil Novu vedení - 1:0. Hosté byli do předu nebezpeční. Ovšem tentokrát bezchybně hrající obrana ve složení Procházka, Kříček, Marjánko a Dolenský spolu s gólmanem všechny situace bez prolému vyřešili. Potom přišel krásný Procházkův centr, na který si naskočil střelec Mareška a bylo to už 2:0. Potom běžel sám na hostujícího gólmana Kejmar, ovšem zakončil zbrkle. Na konci první půle se ozvali znovu hosté. Velký závar před naší bránou ukončil až zákrok pozorného novokladenského gólmana.

Do druhé půle jsme vstupovali s vědomím, že zápas máme ve vlastních rukou. Ovšem nebezpeční hosté ovládli hřiště. To vyvrcholilo až do snížení Sedlčan na 2:1. Na naše kopačky se vlila velká nervozita a výkon byl chvílemi až otřesný. Hostující gólman neměl téměř žádnou práci. A potom přišel hektický závěr. Po rohu Sedlčan a následné hlavičce směřoval míč už už do brány, ovšem stoper Kříček před sebe reflexivně strčil ruce a nemohlo následovat nic jiného, než červená karta a pokutový kop. Ovšem hostující hráč trestuhodně přestřelil a zdálo se, že všechny 3 body nakonec zůstanou na Kladně. Pěkný zápas plný šancí a napínavých situací zkazil až rozhodčí Brejník. Místo signalizované 1 minuty nastavení, jich nastavil minimálně 5. Navíc po další skrumáži v našem vápně hostující hráč jasně fauloval Santlera, Brejník ovšem dělal že nic nevidí a Sedlčany vyrovnali na konečných 2:2. Konec utkání byl plný emocí a rozhodčí si vybral Kejmara, kterému udělil další červenou kartu za údajné nadávky.

Novo Kladno - Sedlčany  2:2  (2:0)

Branky: Santler, Mareška