Střeskova hlavička v nastavení nám zajistila 3 body

Zápas pro nás nezačal nejlépe, protože po pěti minutách musel ze hry odstoupit L. Frolík, který byl zákeřným faulem vyřazen ze hry. Hra byla vyrovnaná a žádné velké šance nepřicházely. Za zmínku stojí snad jen Burešovo břevno. Jinak se první poločas odehrál v poklidném tempu.

Ovšem druhá půle se odehrávala v odlišném tempu. První slovo měli ale domácí, když po přehození gólmana míč jen těsně minul naší bránu Ze hry bylo znát, že domácím stačí jen bod. Za to my jsme nic jiného než výhru nebrali a podle toho se odvíjela druhá polovina druhé půle. Naše mužstvo soupeře drtilo a vytvořilo si nejméně pět stoprocentních šancí. Trefit se nedokázali Frýdl, Bureš ani Kovařík. Když už se zdálo, že stav zůstane bezbrankový, přišla akce z pravé strany, kdy Frýdl naservíroval míč na Střeskovu hlavu a ten se stal hrdinou zápasu. Ze Žehrovic si tedy odvážíme vybojovanou a zaslouženou výhru 0:1.

Kamenné Žehrovice - Novo Kladno  0:1  (0:0)

Branky: Střeska