Stochov neměl šanci

Již od začátku byla převaha na naší straně. V první velké šanci se objevil L. Frolík, jenže zakončil zbytečně zbrkle vedle hostující brány. Poté vyslal Střeska krásnou přihrávku za obranu a dravý Frýdl nechytatelně zakončil - 1:0. Po pár minutách byla k vidění úplně totožná akce a Frýdl zakončil jako přes kopírák - 2:0. Hosté ohrozili naši bránu jen dalekonosným pokusem z přímého kopu, ale J. Frolík si situaci pohlídal.

Druhá půle mnoho šancí nepřinesla. Stochov hru otevřel a my hrozili z brejků. V závěru se hra přitvrdila a doplatili na to Stochovští, kteří dohrávali o desíti. Skóre završil důrazný Střeska, který nadvakrát dostal míč do sítě - 3:0. Stochov si v závěru sice vytvořil uzemní převahu, ale nic z toho nevytěžil.

Novo Kladno - Stochov  3:0  (2:0)

Branky: Frýdl 2, Střeska