Starší dorost remizoval v Rakovníku

1.8.2010 jsme sehraái druhé přípravné utkání opět s Tatranem Rakovníkem St.DOROSTEM..
První poločas myslím že bez komentáře. Domácí nás nepustili téměř vůbec k míči a k zakončení už vůbec ne. Jediná naše šance byla panalta po faulu na Kejmara, ten se k penaltě i postavil, ale bohužel jeho střelu golman vystihl.
Po první půli nastaly nějaké ty změny hráčů a hra se ve druhé půli vyvýjela zcela úplně jinak. Domácí jsme nepustili skoro k míči, byla spousta šancí a myslím si, že se dalo na co koukat, domácí žádnou výraznou šanci neměli, zato my měli šancí spoustu, jak z rohových kopů, tak ze standartek. Do golových šancí se dostaly Endršt, bohužel golmana nepřekonal, pak hlavou Madaj, 2x po střelách Nezbeda, R.Havlůj, ale chyběli jen centimetry. Cca v 65min. dostal červenou Endršt za nic. Nepřestali jsme hrát a bojovali stále dál a vyplatilo se to v 75min. prošel přes obranu Kejmar a z vápna k tyči 1:0.Ale skóre jsme urdžet bohužel nedokázali. V 83min. byl před naší bránou frmol a nedokázalo se nám ani na 3x odkopnout balon, až míč skončil v naší síti. Zbytek utkání měli míč na noze jen domácí a my bránili jak jen to šlo.
Na výsledku už se nic nezměnilo a tak druhé přátelské utkáni s Rakovníkem končí za stavu 1:1.