Starší dorost poprvé padl

Tentokrát se našemu mužstvu postavil celek ze Střížkova, známý pod jménem Bohemians Praha. Zápas začal asi tak, jak jsme si představovali. Kejmar předložil přihrávku Endrštovi, který prostřelil střížkovského gólmana. Střížkov byl ovšem mnohem bojovnější a díky nedůrazu v obraně vyrovnal během pár minut na 1:1. Bylo vidět, že absence kapitána Marjánka naší obranné hře hodně uškodila. Přesto jsme dopředu byli aktivnější a měli spoustu šancí. Především Mareška pálil jednu za druhou, ale i mistr tesař se utne. Střížkov tedy znovu udeřil. Středem pole se míč dostal až k nohám střížkovského útočníka a ten poslal míč podél bezmocného Kalouska. Po této brance se tým rozhádal a výkon šel ještě více dolů. Našemu mužstvu se do poločasu podařilo alespoň vyrovnat, když Kejmar zblízka překonal soupeřova gólmana.

Druhá půle byla z naší strany ještě horší. Střížkovský hráč z úhlu prostřelil druhého gólmana Tutku a o překvapení bylo postaráno. Na našich hráčích bylo vidět, že dnes nemá nikdo svůj den. A tak k vidění bylo jen spousta nepřesností, zahozených šancí a zbytečných konfliktů uvnitř týmu. Bohužel tentokrát nezafungovalo ani střelecké kouzlo Santlera, který také ne a ne dostat míč do sítě. Střížkov tedy ještě jednou udeřil, když dalekonosná střela z přímého kopu zapadla pod břevno naší brány. Zápas tedy po ostudném výkonu skončil naší prohrou 2:4.

Bohemians Praha - Novo Kladno  4:2  (2:2)

Branky: Endršt, Kejmar

Fotografie naleznete zde: novotv.webnode.cz/fotogalerie/