Senzační výhra nad Neratovicemi

STARŠÍ DOROST

Na naší půdu přijel zatím vedoucí celek soutěže z Neratovic. Ovšem průběh utkání tomu moc nenasvědčoval. Náš tým předváděl od první minuty zodpovědný výkon a soupeře jsme k ničemu nepustili. Naopak jsme měli územní převahu. Neratovice hrozili pouze ze standartních situací a střel z dálky. Obě mužstva si vytvořila po jedné velké šanci. Bylo vidět, že ani jedno z mužstev nechtělo za každou cenu inkasovat. Povedlo se a do šaten se šlo pro nás za velmi příznivého stavu 0:0.

V druhé půli jsme stále častěji ohrožovali hostující branku, ovšem žádně velké příležitosti jsme neměli. Ovšem sen se stal skutečností a novokladenští borci udeřili. Endršt nádherně zakroutil centr, který našel hračičku Santlera a ten šanci zužitkoval - 1:0. Po této brance Neratovice hru otevřeli a hráli vabank. Postupem času nás zatlačili, ale obrana s gólmanem podali spolehlivý výkon a nedovolili soupeři skórovat. Naopak domácí se dostali do dvou slibných šancí, ale stav se už nezměnil. Na konto si tedy připisujeme veledůležité 3 body.

Novo Kladno - Neratovice  1:0  (0:0)

Branky: Santler