S Brandýskem jsme ztratili cenné body

Zápas začli aktivněji hosté, ovšem už po pár minutách jsme přebrali iniciativu my. Brandýsek byl hodně zatažený a tak obrázek prvního poločasu byl stejný. Obranná čtveřice si obehrávala míč a pak přišel dlouhý nákop dopředu, nebo nepřesná přihrávka. Do velké šance se dostal Frýdl, ovšem z úhlu minul. Hostující branku jsme jinak neohrozili. Hosté byli dopředu také neškodní, jediný kdo hrozil byl hbitý Porazil. Jeho první únik Kalousek ještě zlikvidoval, jenže další průnik skončil údajným faulem Střesky. Hosté zahrávali přímý kop z hranice šestnáctky a této veliké příležitosti využili dokonale, možná i s malým přispěním našeho gólmana, který nebyl v ideální pozici - 0:1. Tímto výsledkem skončil první poločas.

Druhá půle byla v naší režii. Míč jsme měli na kopačkách převážně my, hosté hrozili jen z brejků. Vytvořili jsme si spoustu šancí, trefovali jsme se buď těsně vedle nebo konstrukci hostující branky. Fotbalový bůh se přeci jen slitoval a došlo k zaslouženému vyrovnání. Po standartní situaci se k míči dostal veterán Abrhám a překonal gólmana hostí - 1:1. V závěru jsme měli ještě jednu obrovskou šanci, tu ale zmařil pomezní rozhodčí. Navzdory špatnému výkonu Nova v první půli skončil zápas pro hosty milosrdnou remízou 1:1.

Novo Kladno - Brandýsek  1:1  (0:1)

Branky: Abrhám