První jarní zápas dopadl na výbornou

Zápas s Čelákovicemi začal převahou hostů. Hned v úvodu si hosté vypracovali velkou příležitost, hostující hráč ovšem Kalouska nepřekonal. Čelákovice měli územní převahu, jenže jim to bylo marné. Hra našeho mužstva byla zpočátku nervózní. Ke konci první půle jsme byli naopak my tím aktivnějším týmem. Endršt nebezpečně pálil z úhlu. Další šance přišla po signálu Santlera s Endrštem, ale míč do branky nikdo nedostal. Oba týmy měly velké příležitosti z přímých kopů z hranice vápna, ovšem míč skončil pokaždé ve zdi. První půle tedy skončila bez branek.

Do druhé půle vyběhl úplně jiný mančaft. Novokladenští borci zatlačili hosty před jejich pokutové území a ti nevěděli, co se s nimi děje. Tíhu okamžiku na sebe vzal kanonýr Mareška, který se po přihrávce Nezbedy dostal s míčem až před hostujícího gólmana a nedal mu šanci - 1:0. Hosté se po této brance probudili a začali být aktivní i směrem dopředu. Klíčový okamžik zápasu na sebe nenenchal dlouho čekat. Hostující hráč už překonal našeho gólmana, jenže srdnatě bojující Kříček skluzem vykopl míč z prázdné brány. Nedáš, dostaneš. Kejmar svojí první šanci ještě neproměnil, ale dostal šanci reparátu a po krásné Santlerově přihrávce se už nemýlil - 2:0. Hosté se snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale dnes dobře hrající obrana je už k ničemu vážnému nepustila. Zápas tedy skončil zaslouženou výhrou 2:0.

Novo Kladno - Čelákovice  2:0  (0:0)

Branky: Mareška, Kejmar