Přišlo další zklamání

Naším soupeřem na domácí půdě byl tentokrát celek Brandýsu-Boleslavi. Hosté začali zápas aktivněji, ale hru jsme brzy vyrovnali. První branka na sebe nenechala dlouho čekat. Po rohovém kopu se míč dostal až k Mareškovi, který se zakončením neměl nejmenší problém. Tato branka výrazně zvedla naše sebevědomí a další akce na sebe nenechala dlouho čekat. Santler nádhernou kolmicí vyslal forvarda Marešku, který byl faulován hostujícím gólmanem a nemohlo následovat nic jiného, než pokutový kop. Ten si postavil Endršt a nemýlil se. Po této brance začali zlobit i hosté. Hrozili se standartních situací, ale Kalousek si s centry poradil. Bohužel minutu před poločasem se hostě už dočkali. To když nikým neobsazený hráč hostů si naskočil na rohový kop a zavěsil. Do kabin se šlo tedy za přijatelného stavu 2:1 pro domácí.

Začátek druhého poločasu byl hororový. Hosté ihned udeřili a rázem bylo vyrovnáno. Doma se nám střelecky daří a potvrdili jsme to i tentokrát. Kalouskův dlouhý výkop našel Santlera, který vybojoval míč pro Endršta a ten svojí druhou brankou zajistil vedení 3:2. Pár minut před touto brankou se ovšem přihodila událost, která dost možná ovlivnila zbytek zápasu. Na nosítkách totiž musel být odnesen kapitán a zároveň pilíř obrany Marjánko. Po jeho nuceném vystřídaní se naše defenzivní hra zbořila jako domeček z karet. Hosté toho využili a dvěmi brankami utkání otočili. Jedna branka jim navíc nebyla uznána. Ke konci zápasu měla obě mužstva ještě spoustu příležitostí změnit skóre, ale žádná šance se neujala. Zápas tedy skončil smolnou prohrou 3:4.

Novo Kladno - Brandýs/Boleslav  3:4  (2:1)

Branky: Endršt 2, Mareška