Po euforii přichází zklamání

Po výhře nad Nymburkem jsme zajížděli na hřiště Mělníka, který byl na tom podstatně hůře než my. Začátek utkání byl vyrovnaný. Chvilkami jsme měli mírnou převahu, která vyústila ve vedoucí branku. Santler domácího gólmana ještě nepřekonal, ale dorážející Nezbeda už ano. Bohužel v obraně jsme byli nekoncentrovaní a Mělník se před naší bránu dostával stále častěji. Po jedné standartní situaci se jim podařilo vyrovnat. Ovšem Santler z úniku rychle odpověděl. Domácí ovšem skóre opět vyrovnali. Poté se hra uklidnila a poločas se v klidu dohrál.

Během první a druhé půle museli postupně kvůli zraněním vystřídat hned tři hráči. Gólman Kalousek, o poločase Halama a ve druhé půli i se zraněním srdnatě bojující Mareška. Ve druhé půli jsme byli jako vyměnění. Mělník měl převahu a na naše kopačky se dostávala nepřesnost. Pramenili z toho šance Mělníku. Netrvalo dlouho a domácí se dostali do vedení - 3:2. Po této brance se hra ještě zhoršila. Od čtvrté branky musel zachraňovat Tutka. Bohužel obrana neměla den a po minele stopera neměl domácí útočník nejmenší problém překonat Tutku. Ke konci se naše mužstvo přeci jen zvedlo, ovšem nic jsme z toho už nevytěžili. Z Mělníka si odvážíme prohru 4:2.

Mělník - Novo Kladno  4:2  (2:2)

Branky: Nezbeda, Santler