OP má nového lídra!

V souboji o první místo jsme se utkali s Hrdlívem. Zápas začal opatrně, hosté hráli zataženě, protože bod by jim stačil. Hostující branku jsme pouze nepřesně ohrožovali. Poté přišla situace, která změnila celý zápas. Kříček se uprostřed hostující poloviny ocitl sám s míčem, který k údivu věech vyslal z kroku na branku hostí, gólman se jen stačil ohlídnout a Novo bylo v euforii - 1:0. V další situaci byl Střeska faulován a následný pokutový kop s ledovým klidem proměnil Bureš, který si tak po svém návratu drží průměr jedné branky na zápas. Na konci poločasu se začali ozývat i hosté, jenže opět výborně hrající obrana soupeři nic nedovolila.

Po změně stran Hrdlív ukázal svojí sílu. Dobře chytající Frolík ovšem snížení nepřipustil. Snížení bohužel přišlo po jednom z rohových kopů. Ovšem v zápětí  Bureš tvrdě nacentroval a hostující obránce si pod tlakem od Frýdla vstřelil vlastní gól - 3:1. Bohužel se zranil nebojácně hrající Packa a obrana již nebyla tak dobře organizovaná. Rozhodčí ovšem odpískal penaltu i na druhé straně a hosté se dotáhli na rozdíl jediné branky 3:2. Ovšem novokladenský gólostroj se nezastavil a po hraniční situaci se před hostujícím gólmanem objevil Bureš, který naservíroval Kovaříkovi a ten zavěsil - 4:2. Hosté ovšem opět snížili a čekalo nás pekelných 10 minut. V závěru se ještě hosté pokusili vyprosit další pokutový kop, píšťalka rozhodčího ale zůstala němá. Veledůležitý zápas jsme tedy zvládli na jedničku a můžeme se minimálně do příštího kola vyhřívat na první příčce.

Novo Kladno - Hrdlív  4:3  (2:0)

Branky: Kříček, Bureš, vlastní, Kovařík