Novo nasázelo Střešovicím sedm branek

Na turnaji ve Střešovicích se naše mužstvo opět setkalo s domácím celkem. Naše mužstvo už od začátku dominovalo. Skóre otevřel z penalty Mareška, který po podzimu ukázal, že branky střílet nezapomněl . Potom se postupně trefili Nezbeda, Endršt lišáckým přehozením gólmana a také Frýdl, který zúročil Kejmarovu příhrávku před prázdnou bránu. Domácí byli neškodní a tak se Kalousek v bráně moc nezahřál.

Ve druhé půli se ještě trefil Nezbeda a dvakrát špílmachr Santler. Ozvali se i domácí, kteří nastřelili tyčku, stejně jako Endršt v první půli. Ke střelám se dostávali i obránci. V první půli zahrozil kapitán Marjánko a ve druhé Halama orazítkoval s přispěním domácího hráče břevno. Břervno také zblízka nastřelil Nezbeda, kterému se tak nepovedlo završit hattrick. Zápas tedy skončil drtivou výhrou našeho mužstva 0:7.

Střešovice - Novo Kladno  0:7  (0:4)

Branky: Nezbeda 2, Santler 2, Mareška, Endršt, Frýdl

Fotografie z utkání: novotv.webnode.cz/fotogalerie/