Na závěr turnaje výhra nad Střešovicemi

V posledním zápase zimního turnaje ve Střešovicích se naše mužstvo postavilo právě domácím. Začátek utkání byl v naší režii. První branku vstřelil sváteční střelec a kapitán týmu Marjánko. Druhá branka přišla po pěkné akci, když Endršt po zemi nacentroval a Červenka se zblízka nemýlil. Domácí se do koncovky moc nedostávali, ovšem využili jedné z našich chyb a míč dotlačili za Tutkova záda. Gólu se ještě pokoušel zabránit Dolesnký, ovšem míč z brány vykopnout nestihl. V poslední minutě první půle měli domácí možnost zahrávat přímý volný kop z 20 metrů. Dobré příležitosti využili a vyrovnali na 2:2.

Začátek druhé půle patřil opět nám. Tahoun týmu Santler dvěmi slepenými brankami zajistil vedení našeho mužstva 2:4. Poté začali hrozit i domácí. Pokoušeli se střílet z dálky, ovšem pozorného Kalouska nepřekvapili. To se jim povedlo až o chvíli pozdějš, když domácí hráč zblízka svou stoprocentní šanci proměnil - 3:4. Tato branka nás probudila a začali jsme zase hrát. Červenkovi se podařilo náskok navýšit, když vstřelil svou druhou branku v zápase. Poslední gól zařídil Endršt, který ze strany dobře umístěnou ranou zavěsil na konečných 3:6.

Po utkání jsme získali dvě ocenění. Pohár za konečné druhé místo v turnaji a cenu za nejlepšího střelce si odnesl Dominik Santler.

Střešovice - Novo Kladno  3:6  (2:2)

Branky: Santler 2, Červenka 2, Marjánko, Endršt