Muži vyhořeli na turnaji v Lidicích

V sobotu se naše mužstvo utkalo se Hřebčí. Mužstvo zdecimované absencemi drželo s protivníkem krok jen ze začátku. Hřebeč nám potom nastřílela 3 branky. Ovšem co se dělo po poločase, to se jentak nevidí. Hřebečtí nám během 12 minut nasázeli 5 branek a bylo po zápase. Soupeři jsme ještě stihli nastřílet 3 branky a soupeř nám také ještě jednu přidal. Zápas tedy skončil drtivou porážkou 3:9.

Ve druhém zápase porazili překvapivě Kamenné Žehrovice domácí celek z Lidic.

Ve druhý hrací den v neděli jsme se utkali o 3 místo s Lidicemi. První poločas byl vyrovnaný. Ozdobila ho především nádherná rána Sikory a pěkná akce zakončená Kříčkem. Domácím se podařilo vsítit pouze jednu branku. Ve druhém poločase nám začali docházet síly a byla znát velká absence. Hrát musel i trenét Filip a gólman Frolík. Góly padaly jak na jedné, tak na druhé straně. Lidice měli 2 pokutové kopy, proměnili jen jeden. Skóre se zastavilo na výsledku 5:4 pro domácí. Divákům se zápas plný branek musel líbit.

Ve druhém utkání o prvenství v turnaji zvítězila Hřebeč.