Muži si sobotním vítězstvím zajistili primát na Zličínském turnaji

Naše mužstvo nastoupilo proti dorostu Zličínu a bylo papírovým favoritem, k vítězství v turnaji nám stačila remíza. V základní sestavě nastoupili i tři dorostenci ( Santler, Kalousek a Kříček). Zápas začal podle očekávání. Postupně skórovali Krejčí, Kovařík a Santler, který měl rovněž prsty i ve druhém gólu. Po této kanonádě jsme ovšem úplně přestali hrát a domácí nám do poločasu nasázeli 2 branky.

Druhá půle byla v režii domácích. Naše mužstvo se téměř nedostalo přes půlku, jen občas jsme zahrozili. Naopak Kalousek se v brance zapotil. Domácí ale ne a ne vstřelit vyrovnávací branku. Ke konci utkání jsme přeci jenom začali hrát a k vidění byly i pohledné kombinace. Utkání tedy skončilo těsnou výhrou 2:3.

Díky této výhře jsme v turnaji obsadili první příčku.

Zličín - Novo Kladno  2:3  (2:3)

Branky: Krejčí, Kovařík, Santler