Jeden, dva, tři...

....čtyři, pět, šest, sedm. Přesně tolik skončilo míčů v naší síti. Ale pěkně popořadě. Po minulém vítězství nad lídrem z Neratovic, jsme zajížděli na horkou půdu do Příbrami. Nastoupili jsme s několika změnami v sestavě. V bráně s Tutkou a v záloze si odbyl debut v základní sestavě Ondřej Nezbeda. Soupeř nám vstřelil první branku již v 6. minutě. Na hře bylo vidět, že jsme neměli svůj den. Na soupeřovu půlku jsme se dostávali jen sporadicky. Utkání ovšem zlomila branka na 2:0. Poté měl šanci Endršt, ale centrovaný míč nedokázal usměrnit do brány.

Co se dělo na začátku druhé půle, tomu byste nevěřili. Domácí rozjeli brankostroj a za osm minut nasázeli tři branky. Poté se hra uklidnila a místy byla až nudná. Ovšem že padnou ještě další branky, o tom snad všichni diváci na malebném stadionku Spartaku nepochybovali. Za naše barvy snížil hlavou nejmenší hráč na hřišti Šiftanc, na druhé straně domácí dvěmi brankami navýšili skóre na konečných 7:1.

Spartak Příbram - Novo Kladno  7:1  (2:0)

Branky: Šiftanc