Endrštův hattrick porazil Mělník

Po sérii porážek se naše mužstvo přiblížilo pásmu sestupu. Zápas s již téměř jistě sestupujícím Mělníkem byl tedy klíčový. Velkou nepříjemností bylo, když rozhodčí nedovolil hrát se sádrou na ruce oporu našeho mužstva Santlera. Začátek zápasu byl nervózní z obou stran. Hrálo se mezi oběma vápny. Hra se přelévala od brány k bráně. Čekání na první branku dlouhé ale nebylo. Endršt se postavil k přímému kopu a lišácky zakroutil míč nejspíše podle špatně postavené zdi. Hostující gólman se po míči natahoval marně. Poté začali hrozit i hosté. Kalousek špatně odhadl rohový kop, míč posunul pouze k hráči Mělníka, ten ovšem odkrytou bránu netrefil. Potom bylo k vidění několik podobných závarů. Mělník byl ovšem velmi slabý v defenzivě, čehož využil opět Endršt - 2:0. Potom přišla obrovská šance hostů, náš gólman si ale poradil. Poločas tedy skončil výsledkem 2:0.

Druhá půle začala opět obrovskou šancí Mělníka. Hostující útočník se ze strany řítil sám na Kalouska, ten ovšem uhájil čistý štít. Potom si vzala slovo naše ofenzíva. Vytvořili jsme si obrovské šance, ovšem spící kanonýr Mareška ne a ne dostat míč do sítě. Šance pálili i ostatní. Zápas rozhodl až svou třetí brankou v zápase Endršt, který chladnokrevně proměnil krásnou akci našich hráčů. V závěru měl Mělník ještě dvě šance. Nejdřív přímý kop skončil v rukavicích našeho gólmana a následně bylo nastřeleno břevno novokladenské branky. Velká pochvala také patří Lovasovi, který odehrál celé utkání se zraněním. Díky bojovnému výkonu celého mužstva a hattricku Endršta tedy porážíme Mělník 3:0.

Novo Kladno - Pšovka Mělník  3:0  (2:0)

Branky: Endršt 3