Burešův hattrick smetl tuchlovické béčko

V tomto utkání jsme byli jasnými favority a ihned po začátku utkání jsme to začali dokazovat. Obrovskou šanci měl na hlavě zakletý střelec Kovařík, ale jeho pokus skončil mimo bránu. Hosty jsme zatlačili a první branka na sebe nenechala dlouho čekat. Bureš se dostal k míči a lišácky přeloboval vybíhajícího gólmana hostí - 1:0. Ze hry musel pro zranění odstoupit hostující Svoboda a následně i domácí gólman Kalousek. Hra se neměnila. Novo mělo drtivou převahu a další branky na sebe nenechali dlouho čekat. Z levého křídla si naběhl Kovařík a ranou zblízka prolomil svojí střeleckou smůlu - 2:0. Téměř za minutu se z brankové čáry trefil opět Bureš a uzavřel tak poločasový výsledek na 3:0 pro domácí.

Druhá půle se hrála přeci jen v poklidnějším tempu. Hosté si vytvořili obrovskou šanci, jenže tuchlovický hráč netrefil přes dobře vyběhnutého J. Frolíka ani bránu. Poté na sebe upoutal pozornost střelec Bureš a dokonal svůj hattrick - 4:0. V závěru jsme ještě přidali jednu branku, když Rössler dostal nadvakrát svůj přímý kop do hostující brány - 5:0. Podíl na této brance měl i dobře clonící Kovařík. Po sobotní výhře Hrdlíva se tak opět vracíme do čela tabulky.

Novo Kladno - Tuchlovice B  5:0  (3:0)

Branky: Bureš 3, Kovařík, Rössler