Starší dorost si přiváží tři body ze Sedlčan

STARŠÍ DOROST

Po dvou prohrách jsme zajížděli na hřiště nevyzpytatelných Sedlčan. V brance nastoupil Tutka, který nahradil od minulého kola trápícího se Kalouska. Utkání jsme vůbec nezačali dobře. Již ve druhé minutě zakončili domácí svoji akci brankou. Hra ovšem byla vyrovnaná a zaslouženě jsme se dočkali vyrovnávací branky. Mareška dostal nádherný pas a lišácky přehodil domácího gólmana - 1:1. Tato branka naše hráče nabudila a byl to najednou úplně jiný tým než na začátku. Další změna skóre přišla po Santlerově přímém kopu, který uplatnil svoji kopací techniku a nedal gólmanovi domácích šanci - 1:2. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin.

Druhý poločas nepřinesl mnoho zajímavého. Za zmínku stojí snad jen šance Endršta. Domácí nebyli vůbec nebezpeční, až během posledních deseti minut naší defenzivě párkrát zavařili. Ovšem dobře hrající obrana soupeře do vyložené šance nepustila a Tutka v bráně vše jistil. Naši kluci si tedy ze Sedlčan odváží veledůležité 3 body a dotáhli se na horní polovinu tabulky.

Sedlčany - Novo Kladno  1:2  (1:2)

Branky: Mareška, Santler